Hliníkové systémy

Vy máte představu, my všechno ostatní

Hliníkové systémy

Zase o důvod víc, proč se těšit domů

Představujeme vám kvalitně zpracované, bezúdržbové hliníkové systémy, které z každého prostoru vykouzlí jedinečné místo k relaxaci, odpočinku i práci.

Populární a vyhledávané jsou především tím, že zvyšují užitnou plochu domů a zahrad, a ochrání vás před nepříjemnými vlivy počasí.

Pergoly

Využití

Skloubení vašich představ a nároků na funkčnost, vzhled i prostor

Navrhneme a vytvoříme Vám celoroční pergolu, zimní a zateplené zahrady, verandy, světlíky, zastřešená parkovací místa nebo bazény, dále fasády, zábradlí, posuvná okna i dveře. Máte na srdci ještě něco jiného? Sem s tím.

Možná vás překvapí, že u nás nenajdete paletu různě pojmenovaných výrobků. Na rovinu říkáme, že ať je název jakýkoli, pořád je to jeden a ten samý hliníkový systém. Mění se jen příslušenství a výbava podle toho, jaké máte přání.

Výhodou systému je možnost jednoduše skloubit vaše představy a nároky na funkčnost, vzhled i prostor.

Zastřešení

Zastřešení, zasklení a stínění

Ze zimní zahrady vzdušná terasa. Jedním tahem

Pokud se rozhodnete rozšířit vaši hliníkovou pergolu o zasklení boční a přední stěny, získáte prostor pro celoroční využití, takzvanou zimní zahradu.

Vše funguje na principu jednotlivých modulů, takže můžete mít buď pevné zasklení, nebo posuvné díly.

Maximálního komfortu dosáhnete vhodným stíněním, které lze ovládat ručně, dálkově nebo napojením celého systému na chytrou domácnost.

}

Dlouhá životnost

Prakticky žádná údržba

Prostor pro pohodu a relaxaci

f

Maximání přizpůsobení

Přístřešky pro auta

Funkční a vkusná alternativa zděné garáže

Přístřešky pro auta

Technická specifikace

Všechny námi dodávané komponenty jsou schváleny a certifikovány pro ČR

Hlavní nosná konstrukce je vyrobena z hliníkových profilů s kvalitní práškovou barvou s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. 

Je bezúdržbová.

Dešťové žlaby a svody jsou integrovány do konstrukce tak, aby nerušily celkový vzhled. Dále lze na přání zákazníka integrovat i LED osvětlení.

Standardně zasklíváme šestimilimetrovým čirým sklem. Čelní a boční zasklení můžeme různě kombinovat na vaše přání. Dále nabízí spoustu sofistikovaných doplňků, jako jsou střešní okna, osvětlení, plynové brzdy posuvných dveří, kliky, zámky a další.

Konstrukce mohou být ukotveny ke všem typům staveb, volně stojící i zavěšené. Lze u nich využít i přerušený tepelný most zabraňující nežádoucím tepelným ztrátám. U některých druhů staven je vhodné, aby bylo jejich zakomponování řešeno ideálně už ve fázi projektu.

Jako střešní krytinu můžeme zvolit komůrkový polykarbonát v různých barevných variantách, bezpečnostní sklo CONEX či pevné zastřešení formou např. pálených tašek, plechu apod.

Stavební připravenost a montáž

Svépomocí to jde taky, ale jistota jsme my

Před samotnou realizací je potřeba myslet na nutné ohlášení stavebnímu úřadu, aby byl projekt v souladu s legislativou!

Celé řešení vám rádi navrhneme, dovezeme a namontujeme včetně veškerých doplňků. To je samozřejmě ideální varianta, díky níž vám zaručíme tu nejvyšší kvalitu celého provedení.