Ocelové konstrukce

Zvládneme to, na co si jiní netroufají

Služby

Co děláme?

Výroba ocelových konstrukcí

Výroba ocelových konstrukcí

Vyrábíme jak malé, tak i velké ocelové konstrukce. Díky velkým výrobním prostorům jsme schopni vyrobit např. tribunu na fotbalový stadion. Jedná se převážně o výrobu z válcovaných profilů, které jsou následně využity pro obslužné lávky, přístřešky, zábradlí a schodiště, příhradové vazníky, ocelové haly a podobně.

Díky výrobě ocelových konstrukcí efektivně řešíme zákazníkův problém s užitnou plochou. Naše konstrukce rozšiřují užitnou plochu firmy, protože využívají nevyužité místo v prostoru.

Stavební činnost

Provádíme kompletní realizaci zámečnických prvků na stavbách. Se zámečnictvím a stavební činností máme zkušenosti více než 10 let a poradíme si téměř s čímkoliv. Máme k dispozici velký prostor pro výrobu i manipulaci, takže ani rozměrově velké výrobky nás nezaskočí.

Naší specialitou jsou ocelové vazníky, střechy, únikové cesty, schodiště, zábradlí, montované haly, fasády, zateplení, provětrávané fasády, atypické světlíky a prosvětlovací pásy, ploché střechy včetně střešní fólie apod.

Stavební činnost
Zakázková výroba

Zakázková výroba

Zakázkovou výrobou se zabýváme, protože preferujeme individuální přístup a potřeby zákazníka. Vytvoříme různé atypy a vymyslíme řešení pro netradiční prostory.

Vyrábíme speciální ocelové konstrukce navržené přímo dle přání a požadavků zákazníka. Jsou to například vestavby pater ve výrobních prostorech, které mohou sloužit jako sklad, kancelář, ochozy a další prostory např. pro umístění velkokapacitních chladících zařízení.
Zakázkově vyrábíme také ocelové třídiče a speciální ocelové palety s nosností až 40 tun.

Výroba dopraníků

Při výrobě dopravníků bereme v úvahu specifika zákazníkova provozu a snažíme se naše dopravníky přizpůsobit podmínkám. Snažíme se poznat zákazníkův proces, zajímá nás rozměr a váha dopravovaného materiálu i jeho průtok a trasa, abychom mohli vyrobit dopravník odpovídající přesně jejich potřebám.

Vyrábíme několik typů dopravníků v mnoha variantách. Převážně se jedná o válečkové, řetězové, posuvné a otočné dopravníky.

Výroba dopravníků
COLAS
Automotive Lighting
Kronospan
Staeg

Reference

Kde můžete vidět naši práci?

Zakázková výroba

Staeg Stavby

Zakázková výroba

Pro Staeg nejčastěji vyrábíme různé druhy a varianty ocelových konstrukcí, a to včetně jejich montážních prací.

Zakázková výroba

Kronospan

Zakázková výroba
Vyrábíme a montujeme obslužné plošiny k výrobním linkám do závodů firmy Kronospan nejen po celé Evropě (např. Polsko, Německo, Anglie, Litva), ale i Americe.
Výroba dopravníků

Kronomech

Výroba dopravníků
Pro společnost Kronomech jsme na zakázku vyráběli různé dopravníky. Šlo převážně o válcové a řetězové dopravníky, a také otočné stanice a posuvny
Automotive Lighting

Automotive Lighting

Výroba ocelových konstrukcí

V této zakázce jsme řešili výstavbu kanceláře logistiky, kde jsme dodávali kompletní řešení ocelového skeletu včetně opláštění

Sídlo společnosti

NICO CZ s.r.o.
Pávovská 3138/75
586 01 Jihlava

IČ: 28774787
DIČ: CZ28774787

Zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Kralové, oddíl C, vložka 26536.

Provozovna

NICO CZ s.r.o.
Pístov-Nová Kasárna 1
586 01 Pístov

Vedení společnosti

Zdenek Běloch
+420 736 489 880
beloch@nicocz.net

Jaroslav Mach
+420 736 489 881
mach@nicocz.net

Ekonomické oddělení

Lucie Brabcová
+420 734 207 015
uctarna@nicocz.net

Žaneta Burianová
info@nicocz.net

Příprava výroby

Veronika Novotná
+420 736 489 882
priprava@nicocz.net

Hliníkové systémy

Zdenek Běloch
+420 737 277 722
alusystemy@nicocz.net